Pri dobrej stratégii, vašom vhodnom kreatívnom a pútavom grafickom spracovaní, a našom správnom umiestnení na www.topspolocnici.sk môžete s vašou bannerovou reklamou dosiahnuť úspech! Vaša bannerova reklama umiestnená na našej stránke, dáva do pozornosti širokej verejnosti silu značky vašej firmy/podniku, klubu atď…/,zlepšuje jej imidž a zväčšuje jej návštevnosť! Je to najefektívnejšia forma ako môžete upútať vašich potenciálnych zákazníkov, skvelá reklama pre vás, ako sa zviditeľniť a vyvolať záujem! /Kliknutím na Váš banner to všetko začína!/

V PRÍPADE ZÁUJMU O UVEREJNENIE VÁŠHO REKLAMNÉHO BANNERA NA

 www.topspolocnici.sk  NÁS KONTAKTUJTE NA Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Pošlite nám váš vytvorený reklamný banner spolu s vašou adresou URL/vaša webová stránka/, na ktorú chcete aby po každom kliknutí na váš banner bolo presmerované.

Po dodaní vášho reklamného banera a schválení administrátorom, budete vyzvaný k platbe za pridanie vášho reklamného banneru na náš portál podľa platného cenníka.

Hneď ako sa objaví vaša platba na našom bankovom účte, bude váš banner zverejnený v najbližších 24 hodinách na našej webovej stránke

-Banery je potrebné dodať vo formátoch .gif, .jpg, .png , .swf alebo html5.

-Rozmer bannera musí byť 180×180 px.

-Maximálna veľkosť bannera je 50 kB.

Pozícia-umiestnenie vášho bannera bude na  pravom okraji hlavnej stránky ako aj na všetkých podstranách portálu ako HLAVNÝ BOČNÝ VYSÚVACÍ BANNER.

Alebo môže byť umiestnený ako SPODNÝ REKLAMNÝ BANNER

Aby bola reklama pre vás čo najúčinnejšia a najefektívnejšia, na hlavnej stránke a každej podstránke www.topspolocnici.sk bude zverejnených maximálne: 

4-BOČNÉ REKLAMNÉ BANNERY

6-SPODNÝCH REKLAMNÝCH BANNEROV

Tým sa zabezpečí efektívnosť každého jedného banneru!

Cenník reklamných bannerov

!!!AKCIA: 3+3ZADARMO!!! Ak si zverejníte váš reklamný banner na minimálne 3 mesiace,získate ďalšie 3 mesiace zadarmo!

 

1.mesiac

3.mesiace

6.mesiacov

Hlavný bočný vysúvací banner

30€

59€

89€

Spodné reklamné bannery

19€

39€

69€

TOP SPOLOČNÍK PRE DÁMY NA FLIRT/SEX

TOP SPOLOČNÍK PRE DÁMY DO SPOLOČNOSTI