Zdá sa, že sa skutočne vyskytuje skrytá oblasť, aspoň u niektorých mužov a žien, ktorá pri dráždení vyvoláva intenzívne vzrušenie a orgazmus. U žien je známa ako bod G a u mužov bola identifikovaná ako prostata. Z fyziologického hľadiska nemožno u mužov poprieť prítomnosť prostaty ale u žien patalógovia neuspeli, keď pri pitvách hľadali bod G, ktorý sti­muláciou získava podobu malej fazule.
Niektorí odborníci tvrdia, že bod G majú len niektoré ženy, iní tvrdia, že predná stena vagíny je veľmi citlivá a pri dráždení vyvolá u niektorých žien orgazmus. Ďalší odborníci celú myšlienku popierajú ako úplný ne­zmysel a tvrdia, že táto polemika zbytočne vyvoláva u mužov a žien oba­vy z vlastnej nedokonalosti.

Sex prináša zdravie, šťastie, mladosť a štíhlu postavu Desať dobrých dôvodov, prečo sa pravidelne oddávať sexu. Milovanie totiž priaznivo pôsobí na stav nášho organizmu.

Vátsjájana/Indický mních a filozof,ktorý žil v období Guptovskej ríše (4.-6. storočie n l.) a ktorý je autorom staroindickej klasickej príručky erotiky Kámasútra/odporúča zopár príjemností, ktoré by mali urobiť ihneď po ňom. V priebehu stáročí sa mnohé detaily zmenili, no princípy jeho rád stále platia:

„Keď náruživosť utíchne, odídu milenci, trocha hanblivo a nepozrúc sa na seba, akoby sa nepoznali, po jednom do kúpeľne. Potom si zasa sadnú na predošlé miesta a vezmú si trochu betelu. Muž natrie najprv údy milovanej ženy čistým santalovým olejom alebo inou voňavkou.

Manželstvo asi sexu nepraje. Po troch rokoch manželstva totiž počet pohlavných stykov klesne na 20 percent predsvadobného maxima. Iba štyri z desiatich manželských dvojíc majú aj po svadbe naďalej uspokojivý erotický život. „Nanešťastie, aj keď môžete byť hlboko zamilovaný do niekoho a chcieť s ním stráviť zvyšok života, je tiež možné, že zo vzťahu s ním chcete niečo viac. Partner môže byť podporujúci, vtipný, inteligentný a milý, ale pokiaľ nie je inšpiráciou sebavedomia v posteli alebo nenapĺňa očakávania, sexuálny život s ním môže byť veľmi frustrujúci,“ tvrdí hovorca spoločnosti prevádzkujúci zoznamku pre mimomanželské pomery LovingLinks.co.uk.

 

Pátrate po svojom princovi? Zabudnite na internetové zoznamky, sociálne siete a mobily! Vyrazte do ulíc, začnite opäť žiť a pán Božský si vás čochvíľa nájde!

Láska ide cez…

Jesť sa musí, preto je veľmi pravdepodobné, že sa aj váš budúci partner pravidelne objavuje v najbližších potravinách alebo jedálni. Nemusíte chodiť na nákupy v najsexi minišatách, lesklých lodičkách s mejkapom ako na promócie. Stačí, ak budete na najbližšej prechádzke popri mrazených pochúťkach sebavedomé a otvorené novým zážitkom. Oblečte si obľúbené rifle, zvýraznite riasy maskarou a hlavne otvorte oči, aby ste náhodou neprehliadli svojho princa medzi regálmi s obľúbeným pivom!

Sú spomenuté rôzne situácie, v ktorých môžu obaja partneri použiť nebolestivé údery na vyjadrenie svojich pocitov alebo na zväčšenie vzrušenia pred súložou a počas nej. Spomínajú sa štyri spôsoby úderov: chrbtom ruky; mierne ohnutými prstami; päsťou; dlaňami. Tieto údery sú najúčinnejšie na pleciach, na hlave, v priestore medzi prsiami, na chrbte, bruchu a na bokoch.

TOP SPOLOČNÍK PRE DÁMY NA FLIRT/SEX