Manželstvo asi sexu nepraje. Po troch rokoch manželstva totiž počet pohlavných stykov klesne na 20 percent predsvadobného maxima. Iba štyri z desiatich manželských dvojíc majú aj po svadbe naďalej uspokojivý erotický život. „Nanešťastie, aj keď môžete byť hlboko zamilovaný do niekoho a chcieť s ním stráviť zvyšok života, je tiež možné, že zo vzťahu s ním chcete niečo viac. Partner môže byť podporujúci, vtipný, inteligentný a milý, ale pokiaľ nie je inšpiráciou sebavedomia v posteli alebo nenapĺňa očakávania, sexuálny život s ním môže byť veľmi frustrujúci,“ tvrdí hovorca spoločnosti prevádzkujúci zoznamku pre mimomanželské pomery LovingLinks.co.uk.

 

Pátrate po svojom princovi? Zabudnite na internetové zoznamky, sociálne siete a mobily! Vyrazte do ulíc, začnite opäť žiť a pán Božský si vás čochvíľa nájde!

Láska ide cez…

Jesť sa musí, preto je veľmi pravdepodobné, že sa aj váš budúci partner pravidelne objavuje v najbližších potravinách alebo jedálni. Nemusíte chodiť na nákupy v najsexi minišatách, lesklých lodičkách s mejkapom ako na promócie. Stačí, ak budete na najbližšej prechádzke popri mrazených pochúťkach sebavedomé a otvorené novým zážitkom. Oblečte si obľúbené rifle, zvýraznite riasy maskarou a hlavne otvorte oči, aby ste náhodou neprehliadli svojho princa medzi regálmi s obľúbeným pivom!

Vátsjájana/Indický mních a filozof,ktorý žil v období Guptovskej ríše (4.-6. storočie n l.) a ktorý je autorom staroindickej klasickej príručky erotiky Kámasútra/odporúča zopár príjemností, ktoré by mali urobiť ihneď po ňom. V priebehu stáročí sa mnohé detaily zmenili, no princípy jeho rád stále platia:

„Keď náruživosť utíchne, odídu milenci, trocha hanblivo a nepozrúc sa na seba, akoby sa nepoznali, po jednom do kúpeľne. Potom si zasa sadnú na predošlé miesta a vezmú si trochu betelu. Muž natrie najprv údy milovanej ženy čistým santalovým olejom alebo inou voňavkou.

Sex prináša zdravie, šťastie, mladosť a štíhlu postavu Desať dobrých dôvodov, prečo sa pravidelne oddávať sexu. Milovanie totiž priaznivo pôsobí na stav nášho organizmu.

Sex a drogy
Drogy nie sú v žiadnom prípade dobrým spojencom pre dosiahnutie spokojného sexuálneho života. Naopak často spôsobujú rôzne poruchy a sexuálne dysfunkcie.

Vzťah drog a sexu

Už v dávnych dobách ľudia hľadali látky,pomocou ktorých by sa im podarilo zvýšiť sexuálny zážitok.Snažili sa užívať rôzne rastliny, ale aj chemické látky.Lenže podľa všetkých uskutočnených štúdií majú drogy negatívne účinky nielen na momentálnu sexuálnu aktivitu ale poškodzujú sexualitu vo všeobecnosti.

Nevera je častejšie spájaná s mužským pohlavím. Aj keby to bola pravda, muži sa pri nej správajú ako hlupáci. Ženy sú oveľa rafinovanejšie a lepšie ju skrývajú.

Mužov nachytá ich partnerka pri podvádzaní dvakrát častejšie ako muži svoje partnerky. Ženy sú tiež oveľa zdatnejšie pri utajovaní technologických aspektov svojej nevery, teda pri skrývaní emailov, sms-iek a správ na sociálnych sieťach.

TOP SPOLOČNÍK PRE DÁMY NA FLIRT/SEX

TOP SPOLOČNÍK PRE DÁMY DO SPOLOČNOSTI