Orálny a análny sex sú sexuálne praktiky, ktoré sú ovplyvnené mnohými tabu a predsudkami. Hoci mnoho ľudí sa nad orálnym alebo análnym sexom pohoršuje a nepáči sa im,sú iný ktorým vyhovuje.Môže sa jednať o príjemné spestrenie,aby sa sexuálny život nestal rutinným a nudným, ale vždy závisí na dohode s partnerom.Všetky sexuálne praktiky by mali byť príjemné pre obidvoch.

Niekedy na ňu nemáte čas, niekedy na ňu nemáte chuť. Podľahnete návalu túžby, ktorý Vás opantá v takej ohromnej sile, že si to so svojou polovičkou „rozdáte“ bez akéhokoľvek zdržovania sa. Jednoducho „rýchlovka“!

Je predohra ozaj taká dôležitá?

„Predohra? Načo?,“ povie si nejeden muž a partnerku tým poriadne ochudobní. Iste, ani sex bez predohry občas nie je na zahodenie, no vo väčšine prípadov je milovanie s „pripravenou“ a „nepripravenou“ partnerkou neporovnateľné. A to nielen pre ženu, no i pre partnera! Aj ten môže mať totiž bez predohry problémy s penetráciou, teda vniknutím do partnerky.
Máloktorá žena disponuje darom byť tam dole vlhká bez väčšej námahy. Samozrejme, nájdu sa i večne pripravené šťastlivkyne, no drvivá väčšina je odkázaná na dôkladnú predohru alebo lubrikačný gél. Pre ne je sex bez predohry oveľa menším lákadlom. Prečo? Vtom lepšom prípade je pre ne nedostatočný, v tom horšom až bolestivý.

ORGAZMUS ŽENY

Vyskytujú Sa Viaceré Typy?

Masters a Johnsonová kategoricky tvrdia, že or­gazmus u žien vychádza z klitorisu a že ďalší druh orgazmu, ktorý by vychádzal z vagíny, ne­existuje. Výskum osobných skúseností mnohých žien však ukázal, že prinajmenšom existuje taký druh orgazmu, ktorý sa začína v klitorise, šíri sa do vagíny a vyvoláva silnejšie vyvrcholenie ako orgazmus z klitorisu samého. Hovorí sa, že pôvodcom tohto druhu orgazmu je stimulácia bodu g. Je veľmi silný, pretrvávajú­ci, spojený s kontrakciami vagíny, maternice a panvových orgánov. Ženy tvrdia, že je úchvat­ný a prináša im šťastie a bližšie spojenie s part­nerom než akýkoľvek iný druh orgazmu.

Sex je pre každého človeka zdrojom veľmi príjemných pocitov.Skúsenosťami, rôznymi zážitkami a fantáziami sa stále obohacuje.

Erotické fantázie majú v sexuálnom živote veľmi dôležité miesto. V sexe, snáď viac než v akejkoľvek inej oblasti, sú predstavivosť a fantázia rovnako dôležité ako skutočnosť, možno ešte dôležitejšie.

Výber partnera je stále silne ovplyvnený evolúciou. Ženy si predovšetkým hľadajú druhov, na ktorých sa môžu spoľahnúť, preto je telesný vzhľad pre že­ny menej dôležitý ako osobné kvality. Ženám sa mužské telo páči pre to, čo reprezentuje – ochranu, silu a pokoj, nie ako sexuálny objekt.

Vek nie je pre ženu pri výbere partnera určujú­cim faktorom. Na rozdiel od mužov, ktorí si zvy­čajne vyhľadávajú mladšie partnerky (podvedome si uvedomujú, že staršia žena už nemusí byť plod­ná), ženy si vyberajú zo všetkých vekových skupín. Mladším ženám sa páčia starší muži, staršie ženy si hľadajú mladších mužov.

Či už sa vlastný pohlavný styk uskutoční alebo nie, privedú nakoniec boz­ky a maznanie muža k dotykom, hladkaniu a bozkávaniu ženiných prsní­kov, bradaviek a klitorisu, čo ju povzbudí k tomu, aby to isté aplikovala na miešok a penis muža. Maznanie, milostná hra (petting), pri ktorej sa po­užívajú prsty, má väčšiu hodnotu než len vedomie, že maznanie je roman­tické. Maznanie je podstatné pre vzostupnú špirálu sexuálneho vzrušenia nevyhnutného na uspokojivý pohlavný styk.

TOP SPOLOČNÍK PRE DÁMY NA FLIRT/SEX

TOP SPOLOČNÍK PRE DÁMY DO SPOLOČNOSTI